חיפוש עבודה בתחום שירות לקוחות כדאי! אתם שואלים את עצמכם למה? במאמר זה תקבלו את כל הסיבות למה משתלם לכם למצוא דרך עתיד עבודה בתחום שירות הלקוחות!

אם זה עתה סיימתם את השירות הצבאי שלכם או אם אתם לפני הטיול הגדול של אחרי הצבא ואתם מחפשים עבודה, נעימה, מהנה והכי חשוב, עבודה ששכרה בצידה רצוי וכדאי שתחפשו עבודה בתחום שירות לקוחות.
בניגוד לקו המחשבה המקובל,  בו נתפס מוקדן שירות לקוחות כתפקיד זוטר בחברה, תפקיד ללא אופציות קידום, אפשרויות מקצועיות או תגמול מתאים, ההיפך הוא הנכון – עבודה בתחום שירות לקוחות היא עבודה משתלמת, מוערכת ומתגמלת מאוד.

  • מדוע ולמה לעבוד בשירות לקוחות?

    עבודה בשירות לקוחות מכניסה יותר כסף – בניגוד לעבודות בתחומים אחרים בהם העובד משתכר שכר מינימום לשעה, אל עבודה בתחום השירות לרוב מתלווים בונוסים על עמידה ביעדים. כמו כן ברוב מוקדי שירות הלקוחות לנציג השירות קיימת האופציה למכור מוצרים ללקוחות קיימים ולהרוויח עמלות ותמריצים.
  • עבודה כנציג שירות לקוחות, מתאימה לתקופה של שנה  – למי מבינכם שמעוניין לנסוע בתום שנת עבודה אל הטיול הגדול והמיוחל, יהיה קשה למצוא עבודה בתחומים אחרים. ברוב המקרים, חברות וארגונים שמחפשים עובדים, מחפשים עובדים לתקופה ארוכה, לא כל שכן  בתחום שירות לקוחות. כאן המעסיק מודע לכך שהעבודה היא לשנה שנתיים לפני הטיול הגדול, לתקופת הלימודים בלבד ועוד. יתרה מכך אם אל הטיול הגדול אתם מתכננים לצאת כשנה לאחר תחילת העבודה ואורכו של הטיול הוא לא יותר מ 3-4 חודשים תתפלאו לדעת שישנם הרבה חברות וארגונים שישמחו לשחרר אתכם לתקופת הטיול ולשמור לכם את מקום העבודה.
  • מגוון של הצעות עבודה בתחום שירות לקוחות  – תחום שירות לקוחות הוא תחום רחב , ובתור מחפשי עבודה תוכלו לקבל מגוון הצעות של עבודה בתחום, תוכלו לפנות אל חברת השמה ולקבל הצעה לעבודה במוקדי שירות של חברות תקשורת גדולות : סלולאר, כבלים ועוד.
  • במוקד שירות לקוחות תמצאו חברים –  יתרון נוסף וגדול מאוד שיש לעבודה בתחום שירות לקוחות הוא החברים שתרכשו. בניגוד לעבודות אחרות בהם ייתכן ותעבדו בגפכם, או עם הרבה עובדים אחרים שאינם בסגנון או בגיל שלכם. ברוב מוקדי שירות הלקוחות תמצאו חבר'ה בגילכם,  עם אותם חלומות , תוכלו להגדיל את מאגר החברים שלכם, לפגוש חבר'ה בגילכם ממקומות שונים בארץ ולרכוש חברים לכל החיים.  תשמחו לדעת כי חברות וארגונים המפעילים מוקדי שירות ברוב המקרים מעודדים יצירת קשרים בין העובדים ועורכים לשם כך ערבי חבר'ה מפנקים , ערבי גיבוש צוותיים ועוד.
  • שירות לקוחות = כישוריי חיים – דבר אחרון  ואולי הכי חשוב הוא הערך המוסף שיש לעבודה בתחום השירות על פני עבודות אחרות. עבודה כנציג שירות איננה מתאימה לכל אחד, אך למי מבינכם שכן הצליח להתברג ולהיבחר כנציג שירות של חברה מובילה נשמח לגלות כי בין החברים שתרכשו והכסף שתרוויחו, קיימים כמובן כישורי החיים שישמשו אתכם לכל אורך החיים. אורך רוח, סובלנות, יכולת להקשיב, יכולת להסביר כל אלו ועוד אלו כישורים המתפתחים אצל נציג שירות טוב לאורך זמן ומשמשים אותו  לכל חייו.

בחר נכון והצטרף עוד היום לאחד ממוקדי שירות הלקוחות המובילים!