Loading...
אודות2019-03-19T17:17:28+03:00

המפתח העיקרי להצלחה הוא ההון האנושי

רקע “עתיד בישום”

חברת “עתיד בישום” מתמחה במתן פתרונות כוללים ומגוונים בתחום משאבי אנוש, אבחון, גיוס והשמת עובדים. במהלך 3 השנים האחרונות הכפילה החברה את פעילותה בכל שנה זו תוך מיזוגן של 3 חברות כ”א והשמה בעלות ותק וניסיון של למעלה מ-20 שנה . לחברה ידע נרחב והיכרות עמוקה עם שוק העבודה הישראלי על כל רבדיו. החברה שוקדת להתאים את תהליכי העבודה לצרכי הלקוח, צרכי המועמד ותנאי השוק המשתנים תוך הקפדה על חדשנות ושילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים. לחברת “עתיד בישום” 16 סניפים אשר פרוסים ברחבי הארץ המתמחים במתן מענה מקצועי, מהיר ואיכותי לכלל הלקוחות והמועמדים.

שיטת העבודה

חברת “עתיד בישום” פתרונות אנושיים, רואה בשירות ובמקצועיות ערכים עליונים. החברה מחויבת לאתר ללקוח את העובד האיכותי והמתאים ביותר לתפקיד, זאת תוך הקפדה על יחס אישי, זיהוי צרכי הלקוח וליווי צמוד לאורך כל התהליך. החברה מעשירה, מפתחת ומקדמת את צוות עובדיה. חוג הלקוחות של חברת “עתיד בישום”, מונה בין היתר חברות מובילות בתחומי תקשורת, הקמעונאות, ביו-טק, הנדסה, תעשייה, פיננסים, שילוח בינ”ל ועוד תחומים רבים נוספים. הלקוחות המרוצים מעידים על הגשמת החזון והערכים בחברת “עתיד בישום”.

חדשנות – פיתוח והטמעת טכנולוגיות תומכות

מעל ל- 20 שנות ניסיון ומאות פרויקטים אפשרו לנו לפתח ידע וכלים בשיטות העבודה המתקדמות היעילות ביותר בתחום.
המומחיות והניסיון המקצועי אשר צברנו במשך השנים, מאפשרים לנו לספק פתרונות מקצועיים בפרויקטים ארוכים וקצרי טווח בתחום ובכך אנו מספקים את השירות האמין והמקצועי ביותר ובהתאם לכל התקנים הדרושים.
הלקוח במרכז. אנו מדגישים השגת ערך משמעותי לכל לקוח ומוודאים באמצעות מנגנוני תיעוד ודיווח מתקדמים את שביעות רצונו.
במטרה לקדם ולפתח את שיטות העבודה והחזון השלמנו הסמכה לתקן ISO 9001:2015 תקן בינלאומי לניהול איכות, המסייע בניהול סדר וארגון בכלל מחלקות החברה במטרה להבטיח את איכות תהליכי הארגון על כלל היבטיו.

מת”ב – מרכז תפעול בקרה

לחברה מרכז תפעול ובקרה המאפשר לכלל לקוחות החברה לקבל את השירות והתמיכה הנדרשת באמצעות מוקד טלפוני מקצועי מאוייש 24/7, כמו גם באמצעות אתר אינטרנט של החברה הכולל אפשרות לפנות לחברה בכל הנושאים בצורה ממוחשבת מקצועית וממוקדת.
המטרה: שיפור השירות ואיכות המענה ללקוחות החברה. המרכז מבוסס על היכרות מעמיקה עם תחומי השכר והנה”ח, ופיקוח על כל תחומי האדמיניסטרציה והניהול באמצעות המטה המקצועי של החברה.

חדשנות ומקצועיות בגיוס עובדים

“עתיד בישום” גאה להיות מהחברות המובילות בתחומה. קשובה לשינויים ולדינאמיות בתחום התעסוקה ופועלים לאור ערכים של יזמות, חדשנות ומקצועיות. אנו ערוכים למתן מענה מידי לגיוס ולהעסקת עובדים, תוך הקפדה על מיון קפדני ואיכותי של עובדים. דורשי העבודה זוכים ליחס אישי ליווי וקשר רציף לאורך כל שלבי הקליטה לעבודה, ואף לאחר מכן, תוך הקפדה על שמירת תנאי העובדים והזכויות המגיעות להם על פי חוק.

סניפי החברה

חברתנו עובדת בפריסה ארצית ובכך מתאפשרת החלפת מידע, התעדכנות מקצועית והיכרות עם צרכים חדשים בתחום.
במגמה להעניק את השירות האמין, המקצועי והמהיר ביותר, שעות הפעילות של חברתנו גמישות ביותר, בשאיפה ליישום איכות ומצוינות במתן שירות החברה למאות לקוחותיה בארץ.

מחקרים רבים הוכיחו, כי השקעה בהון האנושי של החברה מביאה בסופו של דבר להגדלת הרווח ותפוקת החברה.
עובדים מרוצים יותר = לקוחות מרוצים יותר.
על כן, איתור ומיון עובדים חדשים מחייבים מקצועיות ומיומנות גבוהה. ב”עתיד ב-ישום” מציעים פתרונות כוללים בתחום משאבי אנוש, אבחון, גיוס והשמת עובדים לתחומי עיסוק רבים.
חברת עתיד ב-ישום חרטה על דגלה את המושג מצליחנות

בחברת עתיד ב-ישום מטמיעים כל העת את חזון וערכי החברה הבאים לידי ביטוי בהתנהלות היומיומית ובטיפול בלקוחותינו הרבים. חברת עתיד ב-ישום מטפחת תרבות של הצלחות ללא הפסקה, על מנת להשיג:

עבורך הלקוח את התוצאות הגבוהות ביותר ולסייע לך לגייס את ההון האנושי האיכותי והטוב ביותר שיהיה בעל יכולת אמיתית לגבור על מתחריך ולהגיע להישגים הגבוהים ביותר.

עבורך מחפש העבודה, את המשרה המתאימה ביותר, אשר תפתח בפניך קשת של הזדמנויות,אפשרויות למידה והתפתחות אישית ושייכות לארגון מצליח ומתקדם.

לזכות חברת עתיד ב-ישום הצלחות מוכחות בשטח. ברשימת לקוחות החברה נמנות חברות מהמובילות במשק הישראלי מתחומים רבים: תקשורת, ביוטק, בנקאות, ביטוח, לוגיסטיקה, שילוח בינלאומי, תעשייה ועוד.

0
התקבלו לעבודה בשנה האחרונה
0
תקנים פתוחים
0
לקוחות מרוצים

תחומי התמחות

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים כדי להתאים לכל צורך

קרא עוד על תחומי ההתמחות שלנו

לקוחות שותפים לדרך